Çatı Tadilatı Firması Uzman Çatı Ekibi

Çatı Tadilatı Hizmetleri

Çatı binaların üst kısmıdır. Binayı yağmurdan ve diğer hava koşullarından (ısı, soğuk, rüzgar) korur. Çatılar iki bölümden oluşur: kiralık parça ve çatı. Çatı tadilatı, barınak taşıyıcı sistemi ve bileşenleri ayrı ayrı değerlendirilmeli ve kullanılan eski elemanlar yenileriyle değiştirilmelidir. Taşıyıcı yapı, kaplama malzemelerinin (ahşap, çelik, betonarme) eğimine, tipine, ağırlığına ve yüküne bağlıdır.

Çatılardan gelen ısı transferi toplam kayıpların %25’ini oluşturur. Bu durum aşırı ısıyı ve kaliteyi arttırır ve biyo çeşitliliği ve atmosferi, dolaylı ve doğrudan madencilik ile kirlenmiş ısı ve soğutmayı olumsuz yönde etkiler. Çatının bakımı ve onarımı için gereken hassasiyet gösterilirse, binalar için son derece önemli olan maksimum çatı verimliliği elde edilebilir.

çatılarda güvenli tadilat

Çatı Tadilat Firmamız İle Doğru Adres

Boruların, boruların, çatıların, su yollarının vb. çatılarının onarılmasından önce yapıldı. çatının tüm unsurları, uzman ekip tarafından en küçük ayrıntıya kadar dikkatle incelenmelidir. Bunun yerine çok kötü hasar görmüş ve onarım bile hiçbir şey vermeden yapılacaktır doğru çatı tadilat parçaları ile yeni bir etiket oluşturmak için çok daha sağlıklı olurdu.

fayansların tadilatı: fayansların döşenmesi için, bir dizi fayansın çatı çubuklarına monte edilmesi ve üzerine nitelikli bir su geçirmez bitüm membranı takılması gerekir. Bu karo kapakları su sızıntısını önlemek için kullanılır. Çatı kiremitleri tek tek kontrol edilmeli ve kırık kiremit yeni kiremit malzemesi ile değiştirilmelidir. Onarım ve kontrol aşamasında kiremit hasarını önlemek için dikkatli olun.

Firmamız baca onarımı: baca tabanı, çeşitli su geçirmez yalıtım malzemeleri ile su sızıntısına karşı korunmaktadır. Yalıtım malzemeleri hava koşulları nedeniyle zamanla aşınmaya dayanıklı olabilir, scorstensfaynomenerne belirli dönemlerde test edilmeli ve yalıtım özelliklerini kaybeden veya kaybeden malzemeler Yeni malzemelerle değiştirilmelidir.

Firmamız çerçevesinde yenileme: dış etkenlerden dolayı, çekiş tasarım sistemi kırılır, kırılır, patlar, vb. Bu tür bir çatıya zarar vermek kendi kendini yok edebilir, hasarlı çatı elemanları yenileriyle değiştirilmelidir.

Firmamızda su yalıtım kaplaması: yırtılma, delinme veya aşınmaya maruz kalan su geçirmez kaplamalar, çatı kaplama standardının gerekliliklerine göre yeni malzemelerle değiştirilmelidir.

çürüyen akışlar: akışlar, suyu veya sürgülü çatıyı korumak için yalıtım malzemeleri ile kaplıdır. Saflaştırılmış veya kalsine edilmiş zarların yeniden değerlendirilmesi yenileriyle değiştirilmelidir.

 

ÇATI ONARIM KONULARI ve Tadilat

Firmamız’da çatı bakımı ve onarımı için kullanılan malzemeler ce sertifikalı değilse ce sertifikalı olmalıdır.

inşaat / onarım için kullanılan yalıtım veya kaplama malzemeleri, proje veya parçalara göre parça yoksa etiketine göre kullanılmalı ve teknik kılavuzlarda ve broşürlerde tavsiyelerine göre kullanılmalıdır.

Bir gemi tamirhanesinin inşası ile çalışan personel, kişisel koruyucu ekipmanlarını , malzemelerini ve yangın güvenlik ekipmanlarını kullanmalıdır. Lamba uygulamada kullanılıyorsa, yangın hortumu çalışma alanında olmalıdır.

http://www.catitamirati.com/cati-onarimi/

https://www.teknocati.com/membran-su-yalitim-ve-kalplama-fiyatlari/

 

 

Scroll to Top