Shingle (Şıngıl) İzolasyon ve Uygulama

Shingle (Şıngıl) İzolasyon ve Uygulama

Günümüzde en çok tercih edilen çatı malzemeleri arasında, tek eğimli çatılarda astar prosedürü için kullanılan malzemelerden biridir. Birçok çeşitte tanımlanan çatı tipi, herhangi bir bütçe için herhangi bir zevke hitap ediyor gibi görünüyor. Aynı zamanda modern teknolojiyi içeren bir çatı malzemesi olmak için sektörde önemli bir rol oynamaktadır. Asfaltta başka bir isim olan tek malzeme, dekoratif ve fonksiyonel özellikleriyle ilgi çekti.

Diğer Kaplama Malzemelerinden Ayıran Çatı Disklerinin Özellikleri

* Benzer kaplama malzemelerine kıyasla hafiftir.
* Şantiyeye gereksiz yükler koymayın.
* Olması gerektiği kadar basit ve pratiktir.
* Su geçirmez doğası nedeniyle, sadece su almaz.
* Her türlü binaya uygulanabilen elastik özelliklere sahiptir.
* Kısa sürede eğimli ve şarap kalitesi ile tüm bölümlere uyum sağlayın.

Shingle Paket

Ülkemizde çok eski zamanlardan beri kullanılan ve resmi olarak bir gelenek haline gelen parçalar, çoğu konuya çağırsa da, nüfusun gözünde düşmez. Eski alışkanlıklar ve deneyimler diğer kaplama biçimlerini önleyebilir. Ancak modern teknolojik üretimler tarafından yaratılan shingle çatısı, özellikleriyle pazara yer açıyor. Baştan sona mevcut çatıların sorunu ortadan kaldıran çevreleme bir form olmak, insanlar sadece doğruluk tercih verilecek başladı. Amerika Birleşik Devletleri’nde tanımlanan evlerin %90’ı, ortak bir çatı sistemi ile donatılmış Avrupa’da tanımlanan geniş bir ev alanına sahiptir. Dünyada en çok tercih edilen çatı malzemesi olmak, ülkemizde hak ettiği değeri elde etmeye yeni başlıyor. Son yıllarda birçok evin çatısına bakmaya başladığımız çatı değişiklikleri tamamen etkili görünüyor ve bir ömür boyu vaat ediyor.

Şıngıl Çatı Fonksiyonları

* İddialı ve hoş bir resim sağlar.
* Gereksiz yere parlaklığını yüklemez.
* İskeletlerin maliyetini azaltın.
Uygulamak için basit.
* Sorunsuz bir çatı söz veriyorum.

Shingle Çatı Nasıl Kullanılır?

Bir fayans paketi, 3 metrekareye eşdeğer gelecekteki uzunlukta malzemeler içerir. Her şeyden önce, bir metal iskelet yaratılıyor.
Oluşturulan iskelet, bir kişiyi çatı onarımı yapmak için kaldırma potansiyeline sahip olmalıdır. 4×4, 5×5, 10×10 tahtalar gibi.
Sonunda başlayan jinglelar gelecekteki düzeyde belirlenir.
Yeni jingle gelecekte eski jingle üstüne yerleştirilir.
Bu bir jingle bells. Bir üfleyici tarafından ısınıyor.

Bitüm mastik, bölümü sıkıca tutmak için de kullanılır.
Çatı tasarımı genellikle bu aşamalardan oluşur. Eğimli çatının vazgeçilmezleri arasında tanımlanan ve halk arasında” Jingle ” olarak adlandırılan tagskiver türü, son yıllarında EN çok tercih edilen çatı malzemeleri arasındadır. Ne olursa olsun yüksek performans ile çatı malzemesi kamu yapılabilir emin olmak için eski veya yeni binanın yapısı, bu çatıda herhangi bir sorun önler ve geçmişte birçok sorunları önler. Bu durumda, insanlara gereksiz maliyetler kazandırır ve onları birçok yönden avantajlı hale getirir. Çatıları kesmeyi tercih etmenin birçok nedeni vardır.

 

https://www.teknocati.com/osb-levha-ile-cati-izolasyon-ve-tamirat/

Scroll to Top