Sandviç Panel Çatı Ekonomik Fiyatlar (2022)

[vc_row][vc_column]

[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text woodmart_inline=”no” text_larger=”no”]

Sandviç panel nedir?

İnşaat sektöründe sıklıkla kullanılan sandviç panel, en son teknolojilerle inşaat sektöründe önemli ilerlemeler göstermektedir. Bununla birlikte, inşaat sektöründe sıklıkla kullanılan ürünler de değişmeye başlıyor. Her geçen gün daha da kolaylaşıyoruz ve inşaat sektöründe yüksek kaliteli malzemeler üretmeye başladık. Çünkü yararlı yapısı, çoğu insan için doğru olması genellikle tercih edilir. Genellikle dış cepheler için tasarlanmıştır ve çatıyı kaplamak için kullanılır. Ayrıca endüstriyel binalar için özel olarak tasarlanmış bir yalıtım sistemi olarak kullanılır.

Sandviç Panel Çatı

Sandviç paneller iç kısımlarında bulunan dolgu malzemeleri ve Malzemeleri, uygulama alanlarına bağlı olarak farklı özelliklere sahip olabilir. Paneller, etkili kullanım sağlamak için cam veya taş yünden yapılabilir. Bu durumda binalarda veya farklı odalarda kullanılabilirler. Genellikle binalarda çatı ve duvar malzemesi olarak kullanılabilir. Isı, ses ve su Problemleri için gerekli yalıtımı sağlayabilir. Belirli bir yük direncine sahip olan bu malzemeler o kadar dayanıklıdır ki darbelere karşıda dayanıklıdır. Çatı paneli detayları için diğer sayfamızıda kontrol edebilirsiniz.

Sandviç Paneller Nerede Kullanılır?

sandviç panel çatı kaplama paneli
sandviç panel çatı kaplama paneli

Çeşitli özelliklerinde sıklıkla tercih edilen sandviç paneller, inşaat sırasında dış yalıtım için sıklıkla kullanılır. Ayrıca genellikle evlerin çatılarında kullanılır. Isıtmak için küçük kareler halinde üretilen ve satılan bir tamburun kullanılmasına ek olarak, hem suya hem de yakacak oduna dayanıklı oldukları için Ürünler genellikle tercih edilir. Sandviç panel fiyatı olması gerektiği gibi uygun ucuz satmaktayız. İnşaatta kullanılan bu malzeme, detaylı alanlardaki kullanıcılar için çok yararlıdır.

Ses yalıtımı ve ısı yalıtımı için kullanılır

Yapıdaki faydanın yanı sıra, kalite ilginç özelliklerden biridir. Kaliteli yapısı nedeniyle, bu ürün ses yalıtımı için kullanılır. Panel için kullanılan poliüretan malzemenin avantajları gerektiği kadar büyüktür. Ayrıca, panelin alt ve üst kısmı için kullanılan demir dışı metallerin rengini seçebilirsiniz. Genellikle hassas inşaat şirketleri tarafından kullanılan tost panelleri, bireysel olarak çoğu insanın doğruluğunu tanıyarak, son yıllarda uygulamaya başlamıştır.

Sandviç Panel Fiyatları ve Çeşitli Sorular Aşağıdadır

[accordion title=”Sandviç panel ile ilgili sık sorulan sorular. (S.S.S.)”]

[accordion-item title=”Sandviç panel fiyatları ne kadar tutuyor?”]
59TL + KDV gibi fiyatlar arasında değişiyor.
[/accordion-item]

[accordion-item title=”Sandviç panel çatı için mi?”]
Hem çatı hem duvar için kullanılmaktadır.
[/accordion-item]

[accordion-item title=”Sandviç panel genişliği nedir?”]
Standart 100mm kapatır.
[/accordion-item]

[/accordion]

[ux_price_table price=”83TL” title=”Sandviç Panel Metrekaresi” featured=”false” description=”Çatı Panelleri” button_text=”Sipariş Ver” button_link=”https://www.teknocati.com/malzeme/sandvic-panel-cati-paneli-poliuretan/“]
[bullet_item text=”4 cm Poliüretan”]
[bullet_item text=”RAL 9002″]
[bullet_item text=”Genişlik Net 1 Metre”]
[/ux_price_table][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Scroll to Top