Balkon ve Teras İzolasyonu

Balkon ve Teras İzolasyonu

Balkon ve teraslarda seramik kullanmak, sudan koruma sağlamaz. Kuru bir yüzeyden su sızıntısı alt katlarda sorunlara neden olur. Bu sorunu önlemek için, terasın neme maruz kalacağı için sıcaklık değişimlerine dirençli elastik ürünlerle seramik altında su yalıtımı kullanılmalıdır. Su yalıtımının varlığında bile, yalıtım zamanla yetersiz veya hasar görebilir. Bu gibi durumlarda, balkon izolasyonu ve teraslarda drenaj ilkelerini dikkate alarak onarım çalışmaları yapılması önerilir.
Balkon ve teras izolasyonu, amaçlanan su kullanımına bağlı olarak değişebilir. En yaygın yalıtım uygulamalarında izlenecek yöntemler aşağıda kısaca açıklanmıştır.

* Yenileme sürecinde proje için özel detaylar mevcut olabilir. Uzmanlar bu süreçte tavsiye eder.

,Garantili Uygulama Yaptığımız Balkonlar ve Teras İzolasyon Uygulamaları !

Tamir Olarak Neler Yapıyoruz ?

Teras Derz Tamiri

Teras Çatlak Tamiri

Teras Fayans Tamiri

  • Gezilebilir teraslar için su yalıtım sistemi
  • Yüzey algılama ve hazırlama
  • Genel olarak, eski ve yaprak döken teraslar, biz kayaların aşağıdaki türleri karşılayabilir:

Seramik, fayans ve mermer kaplı yüzeyler:

Mevcut kaplama dayanıklı olduğunda yıkanmaya gerek yoktur. Şemsiyelerde bulunan kibrit çöpü sadece ele geçirildi. Bu menhol parçaları, dikey ve yatay açıların sürekliliğini sağlar; hızlı kuruma ve dayanıklılık gerektiren durumlarda uber sülfatlar.rep HCS ile paketlenmelidir. Onarımdan sonra, tüm yüzeyler ve şemsiyeler pürüzsüz hale gelir. Astar kuruduktan sonra, ısınma aşamasına geçin.
[ux_custom_products cat=”izolasyon” products=”” columns=”4″ title=”Teras İzolasyon Ürünleri!”]

Bitüm veya PVC yalıtım ile kaplanmış yüzeyler:

Bu tür yüzeylerde su sızıntısının yeri belli olmadığından, tüm kapağı zeminden tamamen çıkarmak gerekir. Membranı önceden ısıtın ve bir brülör kullanarak yerden çıkarın. Dikey ve yatay köşeler, onarım gerektiren yerlerde contaların uzun ömürlü olmasını sağlamalıdır.REP ma 200; hızlı kurutma ve sülfatlama direncinin gerekli olduğu durumlarda Uber.rep HCS ile BT onarım. Onarımdan sonra, tüm yüzeyler ve şemsiyeler pürüzsüz hale gelir.Premium TG 5 ile Premium. Astar kuruduktan sonra, ısınma aşamasına geçin.

Sürgülü yalıtım malzemeleri ile kaplanmış yüzeyler:

Mevcut kaplama W. EX olarak kullanılan yalıtım malzemeleri ile kaplanmış yüzey, mekanik ve kimyasal yöntemlerle çıkarılmalıdır. çimento, akrilik ve poliüretan. Dikey ve yatay köşeler, onarım gerektiren yerlerde contaların uzun ömürlü olmasını sağlamalıdır.REP ma 200; hızlı kurutma ve sülfatlama direncinin gerekli olduğu durumlarda kullanılır.

Yalıtım katmanlarının uygulanması

İlgili sulama ürünleri, kullanım talimatlarına ve tüm mayınlı yüzeye göre üretilmelidir. 2 kat halinde kullanılması gerekir. Özellikle çimento bazlı su koruma ürünlerinde, her katman önceki zemine dik olmalıdır.

Seramik ve normal doldurma

Termal yüklere dirençli elyaf ürünleri, seramik yapıştırıcılar ve teraslarda yapılan seramik ek parçaların genel dolumu için seçilmelidir.
Ürün seramik programları seçim tablosuna tıklayın. – Gerçekten.Kuru doldurma için son kürk.kuru bir püskürtücü uygulanmalıdır. Kuru bir tabaka üzerine seramik kaplama uygulandığında, yalıtım tabakasına patlayıcı muamele edilmelidir.

Isı yalıtım terasları için su yalıtım sistemi

Uygun tahliye, ısı yalıtımlı teraslar, çatı yağmur ve kar yüzeyinden tahliye edilebilmesine rağmen, leveomrecderne yüzeyinde biriken su su temini ile ilgili sorunlara yol açar. Bu tür bir problemi, binanın terastan dolayı maruz kalacağı ısı kaybını önlemek için çatının sisteme girdiği ayrıntılı bir geri bildirim seviyesi ile karşı karşıya kalabilir.
Scroll to Top