Çatılarda ve Çatı Aralarına Taşyünü Uygulama

Çatılarda ve Çatı Aralarına Taşyünü Uygulama

Taşyünü, ısı ve ses yalıtımı alanında çok yüksek bir tema ile ilgili başarı sağlar. Bu nedenle, sadece uzayda olanlar için daha rahat bir alan sunmakla kalmaz, aynı zamanda genel bütçeye de katkıda bulunur. Bir sonraki odadan veya binadan gelen ısı veya serinlikten, gürültüye karşı koruma, bu tür sorunların ek önlemler almasını engellemez. Tüketici büyümesi ve artan düzenleme ile kullanım oranı artmıştır. Aynı zamanda, yüksek alev geciktirici ile tesis binalarını korur ve çoğu türün satışı için önerilmektedir. https://www.catiteknik.com/cati-izolasyonu-malzeme-uygulama-fiyatlari.html

Neden Taşyünü?

Islak yün kullanımı, ısı yalıtımının başarılı sonuçlar verdiği taş pamuğu ekler, aynı zamanda önemli ses yalıtımı sonuçları verir. Artan düzenlemeyle giderek daha yaygın hale gelen Taşyünü, aynı zamanda enerji tasarrufu için önemli bir katkı sağlarken, yaşam konforunu büyük ölçüde artırır. Yüksek yangın direnci ile bu binalar güçlüdür.

Taşyünü Çeşitleri

Isı yalıtımı: ısı yalıtımına önemli bir katkı sağlayan taş yünü, ikinci kullanımda ve mantoda da kullanılabilir.Dış cephe kaplaması: binalar, ısı yalıtımı için özel olarak tasarlanmış Taşyünü kaplanabilir.

  • Ses yalıtımı: ses yalıtımına önemli bir katkı olarak tanımlanan taş pamuğu kullanarak, binayı gürültüden koruyabilirsiniz.
  • Taşyünü asma tavanlar: binalarda taş yünü asma tavanları kaplayarak ses yalıtımı ve ısı yalıtımı yapılabilir.Çatı ve cephe: çatılar ve cepheler taş pamukla ısı ve sese karşı korunabilir.

Taşyünü Nerede Kullanılır

Taşyünü asma tavan fayansları asma tavan çözümlerinde kullanılabilir.Katlar ve binaların zeminleri arasında ısı yalıtımı ve ses yalıtımı yapmak için, katlar arasındaki ısı yalıtımı ve ses yalıtımını en düşük seviyeye indirerek daha rahat bir avlu oluşturulabilir.Cephe plakaları, cephe işleme sistemlerinde ısı yalıtımı oluşturmak için kullanılabilir. Taşyünü, ısıya dayanıklı olması için bir merdiven boşluğu gibi yangından korunmak isteyen bölümlerde kullanılabilir.

Taşyünü maliyeti

İstanbul merkezli merkezimizden taş yünü toptan satışı, perakende bayilerimiz aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Tüm ihtiyaçlarınız için numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilir ve özel tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Çatılarda ve Çatı Aralarına Taşyünü Uygulama

Scroll to Top