Galvaniz Dere Oluk Büküm (Özel Ölçülerde)

Galvanizli dere, oluk: 0.50 kalınlığından başlayıp 2mm – 3mm – 4mm gibi kalınlığında galvanizli oluklar yüzey teknolojisi, özellikle çatı ustaları tarafından yapılan binalar tarafından tercih edilir. Ucuz ve kullanışlı galvanizli dere çizimlerinize göre büküldükten sonra, genişletilmiş trapez sac ya da sandviç panel çatı kenarlarına monte edilir. Esneme çarptığında müdahale etmez veya kırılmaz.Ürünleri tedarik ediyoruz ve galvanizli bezleri iki şekilde kullanıyoruz. Bunlar kesilmiş oluklar ve galvanizli oluklardır. Her iki sistem de bu bağlamda ayrıntılı olarak açıklanmıştır. İmal ettiğimiz bu olukları akıllı vida ya da kaynak yardımı ile sabitleyebilirsiniz.

2 Metre Boyunda Galvaniz Oluk (2mm)

Metal olmayan oluklar veya monoblok olarak bilinen monoblok oluklar, oluklar şeklinde yapılabilir, böylece makine metal bir bahçe şeklini verir. Gerekirse, tam ve yapıştırılmamış oluklar hazırlanmalıdır. Ayrıca, oluk tamamen kaynaklanır. Buda, dolaşım sürecinde çok az zaman demektir.
çizime göre özel galvaniz oluk bükme
çizime göre özel galvaniz oluk bükme
Hızlı üretim, Hızlı Kurulum, aksesuarlar olmadan galvanizli akımlardaki en büyük profesyonel hava kanallarından biri. Diğer avantajlarından biri birçok farklı renk ve estetik bir görünüme sahip olmasıdır.
DİLİMLENMİŞ OLUKLARIN AVANTAJLARI
Diğer oluklar daha bunu yapmak için birçok farklı avantajı vardır. Genel;
Pratik ve hızlı sunum.
Uzun renk düzeni. (Ahşap ve bakır görünüm dahil)))
İnşaatta kaynak gerektirmez. Bunun yakında uygulanmasının bir avantajı var.
Dekoratif görünüyor. Tüm cephelerle uyumlu bir tasarıma sahiptir.
Bu çok ekonomik atık su kemer olduğunu.
GALVANİZLİ KANAL AÇMA ALANLARI
Evlerde, apartmanlarda ve yerlerde, işyerlerinde, fabrikalarda ve fabrikalarda kullanılır, camileri ve tilbot fabrikalarını, büyük karmaşık yapıları yakalar ve konferans salonlarını ve çok işlevli salonları yakalar. Herhangi bir çatı için uygun bir tasarıma ve kabiliyete sahip bir maden çatısı var.
ÖRGÜLÜ GALVANİZLİ OLUKLAR
İnaktif galvanizli akışlarda 30 – 33 – 37 standart oluklar enine kesitte yapılabilir. Bu önlemler, bu önlemlerin kapsamı dışında eklenemez veya alınamaz. Bu gibi durumlarda, bükülmüş oluklar hakimdir. Gerekli oluk parçasına göre üretilen bu oluklar kaynak için kullanılır.İsterseniz denemelerinizi bizden alabilirsiniz ya da uygulamayı kullanarak yapabiliriz. Yağmur deresi kısa bir süre içinde birinci sınıf malzemelerin kullanımı bir marka haline geldi. Önceliğimiz rahat bir yaşam sürmektir. Telefonlarımız 24/7 açıktır ve istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ÖZEL GALVANİZLİ OLUK BÜKME

Çoğunlukla 0.50 mm kalınlığındadır. eğlence yapılarında sıklıkla kullanılır. İsterseniz, bunu tek bir yerde yapabilirsiniz. İstediğiniz kadar üretilebilir. Albayrak Yapirian olarak, İstanbul ve çevresinde su kanallarının montajını ve satışını gerçekleştiriyoruz. Sen gelip satış departmanında bizim depoda satın almak, ya da bizim arabada bizim arka kaynaklı galvanizli oluk makinesi ile her yerde satış sonrası üretim yardım sağlayabilir. Ürettiğimiz ınstallationstjenesten, onlara en iyisini vermeye çalışmak için deneyimli ekibimizle birlikte uygulayacağız. Galvanizli oluk: galvanizli metalin işlenmesi kolaydır, dayanıklıdır ve dayanıklıdır. Birçok farklı üretim şirketi de galvanizli (akış) türler üretebilir. Bunlardan biri, bantlar üzerinde asılı ekipman olmadan kullanılan bir sistemdir. Bu galvanizli sac, rulo kullanarak makine boyunca bükülmüş bir oluk oluşturur.
Kaplanmamış oluklar, istenen hacimde bir kumaş olarak üretilen ekonomik belirteçlerdir. Başka bir avantaj dekoratif bir görünümdür. Estetik görünüm ve sağlam yapı yıllarına meydan okuyor. Malzemelerimizin üzerinden sonradan galvaniz dere izolasyonu ve çatı oluk izolasyonu işleri yapabilirsiniz.
Galvanizli OLUKLARIN ana uygulaması terk edilmiş binalarda, villalarda, apartmanlarda, Depolarda ve binalarda, alışveriş merkezlerinde, camilerde ve diğer birçok yapıda hakimdir. https://www.sandvicpanelfiyati.com/galvaniz-sac-dere-oluk-imalati-oluk-dere-bukum
oluk ve dere inişi 70lik ve 100lük
oluk ve dere inişi 70lik ve 100lük
Scroll to Top