Cam Yünü Levha Fiyatları Rulo-Plaka

[vc_row][vc_column]

[/vc_column][vc_column][vc_column_text woodmart_inline=”no” text_larger=”no”]

Camyünü nedir?

Camyünü elyafı, şilteler, levhalar, borular şeklinde üretilebilir ve amaca ve amaca bağlı olarak farklı boyut ve yoğunluklarda boya malzemelerinden dökülebilir. Isı yalıtımı, Ses Yalıtımı Ve Akustik planlama sağlar. Isıya ve neme maruz kalsalar bile, boyutları değişmez. Zamanla, hasar görmez, çürümez, küflenmez, korozyona uğramaz, pas, böcekler ve mikroorganizmalar hassasiyetle parçalanmaz.
– Yamaçlarda her türlü metal ve ahşap çatı
– Kullanılmayan çatlaklar ,
– Çatı arasında kullanım
– Çelik yapı,
– Çatılarda yemek .

Camyünü Isı Yalıtımı

Isı transferi ısı transferi işlemidir. Mineral Camyünü ürününün gözenekli yapısını kullanarak, içindeki durgun havayı yakalar ve böylece gazlar gibi ısıtma normlarına ulaşır. Bu gözeneklerin makul boyutu, alanın üst kısmındaki nakliye, radyasyon, iletim ve ısı transferini önler.
Kurallar, ısı yalıtımının belirlenmesinde bir dizi değişkene sahiptir.:
ısı iletkenliği (W / mk.)
kalınlık d (genellikle m ile gösterilir).)
Bu iki kalite, M2c / Stein’de r’nin ısı direncini temsil eder.
Mantık çerçevesindeki yoğunluk tanımda değildir. Kullanılan hammaddeye, üretim sürecine veya gözenekliliğe bağlı olarak, aynı yoğunlukta iki ayrı ürün ile farklı varyasyonlar elde edilebilir. Yoğunluk, yalnızca bir ürünün işlenmesinde tüketilen doğal kaynakların sayısını gösterir.izoleringfunction. Isı yalıtım özelliklerini arttırmadan yoğunluğun arttırılması sadece çevreye zarar verecektir.

Camyünü İzolasyon

Mineral Camyünü, fiber ses yalıtım sistemleri için makul bir üründür. Normal, esnek ve ısıtılmış çözümü (çekiç ve üretim prosesi ile) ses dalgalarını emer, sesin diğer taraftan iletilmesini önler veya çok düşük çevrelere indirir. Böylece, havadaki sesin iletimi, etkisi ve dönüşümü önemli ölçüde daha azdır.

Ses Yalıtımı Özellikleri

Kurşun yalıtım yapıştırıcısı olduğunu anlamak için dikkate alınması gereken malzemenin akustik özellikleri: sertlik ve hava akımı direnci. Mineral Camyünü, esnekliği nedeniyle çok düşük bir sertliğe sahiptir. Bu ürün özelliği, hareketli sertlik (S’ =Edyn / d) ile tanımlanır ve MN/m3 olarak ifade edilir.
Akustik özellik-hava akımı direnci. Optimum değer 5-10 ahik.bu / m2 alanında olmalıdır. 5kpa.z / m2 altındaki ısı yalıtım malzemeleri yeterince ses yalıtımı yapamaz ve 10 kpa’dır.Malzeme tercih p / m2, ses iletim, böylece çok yoğun olur.
Scroll to Top