Çatı Semeri – Çatı Vidası Semeri – İstanbul, Kocaeli

0.85 

Çatı semeri, vida ve trapez tabaka arasında bir” taşıyıcı plaka ” olarak, bu hasarı etkili bir şekilde önler.

Stok kodu: 68R5YJK468+5J Kategoriler: Etiketler: , , ,

Çatı Semeri

Çatı semeri trapez sac çatı ve sandviç paneller için sabitleme aksesuarıdır.

Çatı semeri, yamuk tabakasını su akışından ziyade kurulum için tasarlandığında yüksek bir yan veya üst bant üzerine sabitlemek için kullanılır. Bu semerler, daha önce kullanılan dolgu boncukları için panel plakaya makul bir alternatiftir.

çatı sandviç panel semeri
çatı sandviç panel semeri

Sandviç Panel Semeri

Çatı semeri (veya daha önce) kullanılmasının önemi açıktır: kendinden kılavuzlu vidalar (daha önce çiviler) kontrol edilemeyen bir kuvvetle bir tabakadan geçer ve sonunda ahşap veya çelik altyapıya bağlanır. Sandviç panel semeri 20*45 ebatında olduğu için panel hadvesine direkt uyumludur.

Bir vidanın sağlam ve yeterince derin bir ahşap veya çelik altyapısına ne zaman girdiğini tam olarak kontrol edebileceğinizden emin misiniz??? Muhtemelen hayır. Peki nasıl?

Mekanik çekme kuvveti makineden gelir (elle çok fazla vida koymazsanız. Bu şekillerden bazıları da eğlenceli olabilir…ama etkili – bu tamamen farklı!) ve vida, küçük bir bez oluşturmak için metal plakaya kolayca çekilir. Şimdi burada su birikiyor. Ve emin olun-doğa her zaman kazanır! Su nereye giderse, sonunda yolunu bulur. Sandviç panel semeri fiyatlarıSandviç panel semeri fiyatları için irtibata geçiniz.

Trapez Sac Semeri

Çatı semeri, vida ve trapez tabaka arasında bir” taşıyıcı plaka ” olarak, bu hasarı etkili bir şekilde önler. Bunun nedeni, güç dağıtımının sadece deliğin delme yerinde ve epdm’nin ağır yüklü sızdırmazlık yerinde trapez semeri ile uyumlu çalışır, aynı zamanda montaj noktasının etrafındaki tüm yüzeyde gerçekleşmesidir. Ek olarak, özel olarak tasarlanmış bir profile uyan çatı semerinin alt kısmı, metal ve metal arasındaki mekanik strese karşı koruma sağlamak ve daha fazla sızdırmazlık sağlamak için genellikle köpük veya EPDM sızdırmazlık yüzeyine sahiptir.

Su akışında kurulum hakkında düşünmekten çekinmeyin, size tavsiyede bulunacağız! Bugün, sadece spiral teknoloji bu kadar güçlü hale gelmedi, aynı zamanda trapez sac metal montaj vidası burada güvenle kullanılabilir, aynı zamanda malzemeyi de koruyabilir! Sadece yüksek sızdırmazlık sağlamak için çatı semeri ihtiyacınız vardır. (10 sent fiyat etiketi dahil). Daha uzun vidalar (4.8 × 60 veya 4.8 × 80mm) ve daha uzun çalışma süresi. Genel olarak, büyük ek maliyetler; özellikle birçok metrekare.

Scroll to Top